sanatsal setler

Sanatsal Setler İle Sanatçı Yönünüzü Ortaya Çıkartın Yorum yaz

Sanatsal Setler İle Sanatçı Yönünüzü Ortaya Çıkartın | Hayal dünyanızı resimle anlatmak veya çocuğunuzun resim yeteneğini geliştirmek istiyorsanız bu konuda size sanatsal setler gerekiyor. Akrilik, yağlı boya, ebru ve okul boya setleri, büyük indirim kampanyasıyla sitemizde sizlere sunuluyor.

Sanatsal Setler ile Evinize Tarz Katın

Evinizde tarzınızı yansıtmak ve güzel eserler çıkarmak istiyorsanız akrilik boya başlangıç setiyle çalışabilirsiniz. İster yalnız, ister çocuğunuzla huzurlu ve dolu dolu saatler geçirebilirsiniz.

Akrilik boyalarla; ahşap tepsi, saat, anahtarlık, tablo gibi ürünleri istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Bu sayede hem kullanışlı bir ürününüz olur hem de el emeğinizi sergilemiş olursunuz.

 

Yağlı boya başlangıç seti

Sanatsal Setlerle İçinizdeki Ressamı Ortaya Çıkarın

Resim yapmak için mutlaka profesyonel bir ressam olmanız gerekmiyor. Basit resim teknikleriyle ve biraz çalışmayla özgün eserle ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni başlayanlar için sitemizde sanatsal setler arasında yer alan yağlı boya başlangıç seti bulunuyor. İster doğaya çıkın ister evinizde hayal gücünüzü tuvale yansıtabilirsiniz.

Yağlı boya setlerini ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri de çok rahat kullanabilirler. Çocuğunuzun veya sizin yaptığınız bir tabloyu uzun yıllar hatıra olarak saklayabilirsiniz.

 

 Ebru Sanatıyla Tanışın

Hobi olarak ebru sanatıyla uğraşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kaliteli ebru setiyle sanatınızı konuşturacak, arkadaşlarınızı kıskandıracaksınız. İlk defa başlıyorsanız ve bu konuda yabancıysanız üzülmenize gerek yok. Açıklamaları ve yapılış aşamalarını takip ettiğinizde ilk eserinizi duvarınıza asabilirsiniz.

Bundan sonra sevdiklerinize “ne hediye etsem” düşüncesini yaşamayacaksınız. Yaptığınız birbirinden orijinal ebrularla arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz.

Kırtasiye

Çocuklarınıza Sağlıklı ve Kaliteli Boya Setleri Alın

Çocuklar resim yapmayı özellikle de boya setleriyle resim yapmayı daha çok severler. Yaptıkları resimlerden zevk almalarını ve orijinal eserler ortaya çıkarmalarını istiyorsanız ister sadece sulu boya seti veya bütün boyaların içinde bulunduğu okul kırtasiye seti alabilirsiniz.

Okul kırtasiye setinde; sulu, kuru, yağlı, pastel boyalarla birlikte, oyun hamurları, resim defterleri, örnek boyama kartları ve kalem setleri ve makas yer almaktadır. Ürünler zararlı maddeler içermediği için çocuğunuz güvenle kullanabilir.

Sanatsal Setleri Uygun Fiyatlarla Alabilirsiniz

Büyük indirimin uygulandığı sitemizde sanatsal setler uygun fiyatlarla satılmaktadır. Akrilik başlangıç boya setini , yağlı boya başlangıç setini, ebru setini , okul kırtasiye setini sulu boya setini  sitede belirtilen fiyattan satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button